iQOO Pad Air,sürpriz bir özellikle geliyor

iQOO, akıllı telefonlarıyla tanınan bir marka olmasına rağmen yakında ‘Pad Air’ adında yeni bir tablet piyasaya sürebilir. Bu cihaz, yakın zamanda Çin’in 3C sertifika platformunda görüldü. Listelemeye göre ‘iPA2451’ model numarasına sahip Pad Air, 44W hızlı şarj desteğiyle donatılmış durumda. Bu, aynı model numarasına sahip 44W şarj adaptörü listesinden anlaşılıyor.

‘iPA2451’ model numarasıyla iQOO Pad Air, geçen ay Google Play destekli cihazlar listesinde de yer almıştı. Ancak dikkat çekici olan nokta, tabletin kod adının, daha önce piyasaya sürülen Vivo Pad Air ile aynı olması. Bu durum, Pad Air’in yeniden markalanmış bir Vivo Pad Air olabileceği ihtimalini akıllara getiriyor. Hatırlanacağı üzere Vivo Pad Air, 11.5 inç büyüklüğünde 2.8K ekranı, DCI-P3 renk gamutu ve 144Hz uyumlu tazeleme oranı ile dikkat çekiyor.

iQOO Pad Air,sürpriz bir özellikle geliyor

Vivo Pad Air, Qualcomm Snapdragon 870 işlemci tarafından güçlendiriliyor ve 8GB RAM ile 128GB geniş depolama alanı sunuyor. Cihazı ayakta tutan 8500mAh kapasiteli batarya, 44W hızlı şarj desteğine sahip. Ayrıca Vivo Pad Air, Vivo Pencil 2 stylus kalem desteğine de sahip. Bağlantı seçenekleri arasında 5GHz’e kadar Wi-Fi, Bluetooth 5.2, NFC ve USB-C (USB 3.0) bulunuyor. Arka kasa metal malzemeden üretilmiş ve tabletin kalınlığı 6.67mm, ağırlığı ise 530 gram.

iQOO Pad Air hakkında şu an için sınırlı bilgi bulunmakla birlikte, sertifikasyonlarda yer alması yakın zamanda lansman yapılacağını işaret ediyor. Sızıntılara göre cihazın 2024’ün ikinci çeyreğinde, Vivo Pad 3’ün tanıtımını takiben piyasaya sürülmesi muhtemel. iQOO Pad Air hakkında yeni gelişmeler oldukça bilgilendirme yapmaya devam edeceğiz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir