Çöpte bulunan Friends senaryoları açık artırmaya çıkıyor

“Friends” dizisinde canlandırdığı “Chandler Bing” karakteriyle tanınan Matthew Perry geçtiğimiz aylarda 54 yaşında hayatını kaybetmiş ve rol arkadaşları oyuncunun ardından duygusal mesajlar yayınlamıştı.

Perry, Jennifer Aniston, Lisa Kudrow, David Schwimmer, Courteney Cox ve Matt LeBlanc’in rol aldığı Friends dizisine ait senaryolar açık artırmaya çıkıyor. Hanson Ross adlı müzayede evi 1998’de Londra’da çöpe atılmış halde bulunan iki orijinal senaryoyu satışa çıkaracak.

Dizinin 4. sezonu finaline ait olan senaryolar, 1988 yılında Fountain Stüdyoları’nda bir çalışan tarafından bulunmuştu. Bu stüdyolarda “The One With Ross’s Wedding” adlı bölümün birinci ve ikinci kısımları çekildi.

“SENARYOLARA GERÇEK BİR FRIENDS HAYRANI SAHİP OLMALI”

İsmi verilmeyen kişi, “Onlarla ne yapacağımdan emin değildim, bu yüzden ofisimdeki çekmeceme koydum. Hangi oyuncuya ait olabileceklerini merak ettiğimi hatırlıyorum. Senaryolara gerçek bir Friends hayranı sahip olmalı” dedi.

12 Ocak’ta satışa çıkacak olan senaryoların ne kadara alıcı bulacağı merak konusu oldu. Senaryoların 600-800 sterline satılabileceği düşünülüyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir