Aytemiz’den 4 Milyon Konut Sakinine Özel Akaryakıtta Yüzde 3’e Varan Anında Avantaj

Aytemiz ile apartman ve site yönetim yazılımı hizmeti sunan Apsiyon iş birliği kampanyasında 4 milyon Apsiyon üyesi, akaryakıt alırken yüzde 3’e varan özel indirimden anında yararlanacak.

 

Müşteri memnuniyetine önem veren ve günümüzde hane halkı için tasarrufun önemine dikkat çeken Aytemiz, Vaay uygulaması üzerinden sağladığı avantajlı kampanya ve iş birliklerini sürdürüyor. Türkiye çapında apartman ve sitelerin yönetimine sunulan, konut sakinlerinin ise hayatını kolaylaştıran Apsiyon ile gerçekleştirilen iş birliği çerçevesinde, uygulamaya kayıtlı 4 milyon konut sakinine Aytemiz’de özel avantaj sunulacak.  Bu iş birliği ile Apsiyon kullanıcıları, 31 Mart 2024 tarihine kadar, Aytemiz’den satın alacakları her benzin veya motorin alımında, anında yüzde 3’e varan indirimden yararlanabilecek.

 

Akaryakıtta fiyat avantajından faydalanmak isteyen Apsiyon kullanıcılarının, Aytemiz Vaay uygulamasını akıllı telefonlarına yüklemeleri ve uygulamaya kaydolmaları yeterli. Aytemiz Vaay uygulamasındaki “Katılım Kodu Gir” alanına, Apsiyon uygulamasından temin edilecek konut sakinine özel kod bir defaya mahsus olmak üzere giriliyor.  Böylece kampanya süresince benzin ve motorin alımları, her litrede %3’e varan indirimli fiyatlarla anında yapılabiliyor. 

 

Aytemiz Vaay uygulaması; istasyonda ödeme sırası beklemek, çocuğunu ya da evcil hayvanını araçta yalnız bırakmak istemeyenlere özel, istasyona gelmeden ödeme imkânı da sunuyor. Önceden oluşturulan yakıt kodunu, istasyonda ön saha görevlisine söyleyerek akaryakıt alışverişi tamamlanabiliyor.

 

Apsiyon kullanıcıları, Aytemiz Vaay uygulamasını akıllı telefonlarına ücretsiz olarak App Store, Google Play ve Huawei App Gallery üzerinden yükleyebilirler. Kampanyaya dair detaylı bilgiye Aytemiz ve Apsiyon web sitelerinden ulaşılabilir. Kullanıcılar, Aytemiz Vaay mobil uygulaması içerisinde yer alan haritalar bölümünden kendilerine en yakın Aytemiz’e yol tarifi alabilirler.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir