Fatih Erbakan’ı Öven Adnan Oktar: ‘Fatih Sultan Mehmet Gibi Olacak İnşallah’

Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan’ın ‘Adnan Oktar’ın taciz yaptığına dair bir tane görüntü var mı? Kitapları gayet güzel, gayet yerinde’ dediği Adnan Oktar geçtiğimiz yıllarda Erbakan hakkında ‘Fatih Sultan Mehmet gibi olacak inşallah. Babası o ismi hikmetle tevdi etmiş’ dediği ortaya çıktı.

Organize suç örgütü liderliği suçundan 8 bin yıldan fazla hapis cezası alan Adnan Oktar, Fatih Erbakan’ın kendisiyle ilgili övgü dolu sözleriyle yeniden gündem oldu. Erbakan katıldığı bir canlı yayında Oktar için “Adnan Oktar’ın taciz yaptığına dair bir tane görüntü var mı? Ben tabii Adnan Oktar’ı savunacak değilim. Kitapları gayet güzel, gayet yerinde” demişti.

Adnan Oktar’ın da eskiden düzenlediği bir televizyon programında Fatih Erbakan için söyledikleri ortaya çıktı. Oktar Erbakan için “İnşallah Fatih Sultan Mehmet gibi olacak” ifadelerini kullanmış. Oktar’ın yıllar önce katıldığı bir programda Fatih Erbakan’ın kendisini övdüğüne dair bir yorum okuyor ve şunları söylüyor:

“Fatih bize Erbakan hocamızın emaneti. Fatih’ten çok büyük hizmetler bekliyoruz. Saadet Partisi’ni şahlandıracak bir koçyiğit o inşallah. Fatih Sultan Mehmet gibi olacak inşallah. Babası o ismi hikmetle tevdi etmiş. Değil mi? Fatih demesinde bir hikmet var. İnşallah Fatih Sultan Mehmet olacak. Allah yolunu açık etsin. Erbakan hocamızı sürekli gündemde tutacağız. Kıyamete kadar Allah’ın izniyle.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir